Hinnakiri

Treeningud

INFO

  • Kutsume 7–9-aastaseid poisse ja tüdrukuid  Maardu purjespordikooli. Purjespordikoolis on 2 treenerit. Treenerid omavad vajalikku kvalifikatsiooni ning arendavad oma teadmisi ja oskuseid järjepidevalt. Treeningud toimuvad meie poolt pakutavate turvaliste lastele mõeldud Optimist klassi purjekatega. Selles maailma populaarseimas purjetamisklassis võib võistelda kuni 15. eluaastani või kehakaaluni 55 kg.
  • Koolitus Maardu Purjespordikoolis algab kohustusliku 8-tunnise algkursusega. Algkursus koosneb 8 treeningust, mis võimaluse korral viiakse läbi kolme nädala jooksul. Ühes grupis on kuni 8 last. Purjetamiseks vajalik varustus ja ohutusvest on jahtklubi poolt. Kursustest osavõtjal tuleb kasutada ilmastikukindlaid riideid.Kõik lapsed, kellel on soov ja puuduvad meditsiinilised vastunäidustused, võetakse pärast kursuse läbimist algtreeningrühmadesse. Algse treeningrühmade laste arv on 6-8 inimest. Purjetamine toimub Maardu järvel.
  • Paraku navigatsioonihooaeg Eestis on  lühike. Sõltuvalt ilmastikust püüame koolitusega alustada maikuus ja kuni oktoobrini.  Väljaspool navigatsiooniperioodi  toimuvad trennid  3 korda nädalas basseinis, spordisaalis, õues (suusatamine, matkamine, jooksmine), teooria tunnid toimuvad klassis .
  • Kursustele soovijatel palume oma soovist teada anda ja eelregistreerida e-postiaadressil purjekool@gmail.com, et saaksime juba varakult grupid komplekteerida. Registreerimisel märkida lapse vanus (isikukood) ja aeg, millal soovitakse kursustega alustada.
  • Kursustest osavõtuks on soovitav ujumisoskus, kuid see ei ole nõutav.
  • Oleme purjetamissõltlased ja meie missiooniks on sõltuvuse levitamine! Tule ja proovi ka.

HINNAKIRI

ÕPPEMAKSUD

Algõpetuse kursus (8 trenni)
70 euro
Kohustuslik kõigile, kes soovivad õppida purjekoolis
Algõpetuse kursus (8 trenni)
150 еuro
juhul kui laps ja vähemalt üks tema vanematest ei ole registreeritud Maardu linna elanikuna
Maardu Purjespordikooli õppemaks
60 euro
1 kuu, trennid 3 korda nädalas
Maardu Purjespordikooli õppemaks
140 euro
juhul kui laps ja vähemalt üks tema vanematest ei ole registreeritud Maardu linna elanikuna
Õppemaks on aastaringselt

Saaja: Maardu Purjespordikool
LHV konto nr. EE267700771005629867
Selgitusse palume kirjutada, kelle eest ja millise kuu õppemaksu makstakse.

AHOI!  SEIKLUS OOTAB! TULE ÕPI PURJETAMA!